Domácí telefony pro bytové domy

Montážemi domácích telefonů a domovními zvonky se zabýváme již velmi dlouhou dobu a máme v této oblasti mnoho zkušeností. V současné době montujeme a doporučujeme mnoha instalacemi osvědčený systém levných a velmi spolehlivých domácích telefonů TESLA.

Dále spolehlivý a vyzkoušený systém V-LINE – s mechanicky odolným tablem z nerezového plechu s povrchovou úpravou a VELMI SNADNOU VÝMĚNOU JMENOVEK Z ČELNÍ STRANY.

Dále montujeme systém ABB WELCOME MIDI – s hliníkovým tablem s povrchovou úravou , mechanicky velmi odolný. Domácí telefony umožňují kominukaci mezi jednotlivými byty, je rozlišené vyzvánění od vstupu do domu a od bytových dveří.

Tlačítková tabla

Tlačítková tabla Tlačítková tabla Tlačítková tabla Tlačítková tabla Tlačítková tabla Tlačítková tabla Tlačítková tabla Tlačítková tabla Tlačítková tabla Tlačítková tabla Tlačítková tabla

Domácí telefon

Domácí telefon Domácí telefon Domácí telefon Domácí telefon

Provedeme PRO VÁS:

  • Konzultaci, doporučení, návrh a cenovou nabídku na realizaci pro Váš dům vhodných domácích telefonů - ZDARMA
  • Kompletní realizaci, včetně připojení elektrického zámku vstupních dveří, celkové vyzkoušení

Další součásti práce je:

  • zednické zapravení fasády po výměně tlačítkového tabla
  • koordinace s jednotlivými uživateli bytů při výměně přístroje v bytech, přizpůsobíme se s termínem, např. odpoledne po pracovní době
  • výměna kabeláže pro domácí telefony, pokud je to vzhledem k technickému stavu nutné, pokud ne, mohou vodiče zůstat stávající
  • výměna zvonkových tlačítek u bytů – pokud si to budte přát

Systém bude zapojen tak, že v případě zvonění od bytových dveří bude zvonění jiným tónem, než při zvonění od vchodových dveří do domu. Bude tedy možné rozlišit, zda přicházející návštěvník zvoní u bytu, nebo venku u vchodu.

Napište nám

Kontaktujte nás ještě dnes.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)