Elektroinstalace a výroba rozvaděčů Elprac

elektroinstalatéři

ELPRAC je menší, česká, rodinná firma, která od svých začátků až do současnosti
provádí a plánuje do budoucnosti provádět:

ELEKTROINSTALACE a ELEKTROMONTÁŽE

elektroinstalatéři

Rodinnou firmu jsme založili v roce 1993 a v původních rukou je až do současnosti. Za dobu našeho působení na elektrotechnickém trhu jsme provedli širokou škálu realizací v oblasti elektro-silnoproud.

Firma ELPRAC provádí komplexní služby v oblasti elektroinstalací, výroby rozvaděčů, projektování elektrických instalací a revizí.

Elektroinstalace montujeme v oblasti občanské výstavby - rodinné domy, bytové domy a rovněž v oblasti průmyslu -  provozovny, kancelářské objekty, průmyslové objekty, výrobní a skladové haly, technologické celky v průmyslu a přípojky.

Věnujeme se celkovým projektům, ale také realizujeme drobnější elektromontáže, opravy, rozšíření instalace, montáže, opravy a výměny osvětlení, rozvody ke strojům i zásuvkové rozvody.

Proč si pro elektroinstalace vybrat právě nás?

elektroinstalace ElpracNaší prioritou je spolehlivost, co namontujeme a zprovozníme, to dlouhodobě bez problémů funguje. Nemáme reklamace. Materiály a přístroje používáme výhradně od spolehlivých výrobců a dodavatelů. Na montážní práce poskytujeme 5 roků záruku. Všichni naši pracovníci mají příslušná oprávnění pro práci v elektrotechnice.

Drobné opravy, či větší opravy, rekonstrukce a nové elektroinstalace provádíme již od vzniku naší firmy a máme za sebou opravdu mnoho dokončených zakázek, zkušeností a spokojených zákazníků.elektroinstalatéři

V současnosti jsme schopni realizovat velmi širokou škálu různých druhů elektromontáží od jednoduchých oprav a doplnění elektroinstalací, přes výrobu rozvaděčů až po komplexní dodávky elektrotechnické části staveb, nebo technologických celků.

Elektroinstalace musí mít dvě důležité vlastnosti: funkčnost a bezpečnost. A to je hlavní cíl, který pro Vás naplňujeme při každé realizaci a považujeme ho za nejdůležitější.

Pavel Hledík - jednatel společnosti

Rozsah našich oprávnění

  • Montáže, opravy a zkoušky vyhrazených el. zařízení do 1000V
  • Výroba rozvaděčů nízkého napětí do 630A
  • Revize el. zařízení
  • Projektování el. zařízení

Napište nám

Kontaktujte nás ještě dnes.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)