Domácí telefony audio pro bytové, panelové domy

Domácí telefony audio pro bytové, panelové domy

Již řadu let se zabýváme instalacemi domácích telefonů a domovních zvonků. V této oblasti jsme během naší dlouholeté praxe získali bohaté zkušenosti. V současnosti se specializujeme na montáž ověřených systémů domácích telefonů TESLA, které garantují cenovou dostupnost a jsou vysoce spolehlivé.

Také instalujeme ověřený systém V-LINE, který je vybaven mechanicky odolným tablem z nerezového plechu. Tato úprava zaručuje vyšší odolnost a v případě potřeby nabízí velmi snadnou výměnu jmenovek z čelní strany.

Dále instalujeme systém ABB WELCOME MIDI, vybavený pevným hliníkovým tablem a úpravou pro vyšší mechanickou odolnost. Tyto domácí telefony poskytují efektivní komunikaci mezi jednotlivými byty a umožňují rozlišit vyzvánění u vstupu do domu a u bytových dveří.

Provedení venkovního tabla umožňuje snadnou výměnu jmenovek z čelní strany. Bez demontáže krytu.

  • Tlačítková tabla
  • Domácí telefon

Co pro vás zajistíme?

Bezplatná konzultace:

Poskytneme vám odborné poradenství, zpracujeme pro vás cenovou nabídku, doporučení a návrh na realizaci instalace domácích telefonů,  a / nebo přístupového systému - čtečky, které nejlépe vyhovují vašim potřebám a požadavkům.

Kompletní provedení:

Zajistíme pro vás celkovou realizaci projektu, včetně připojení elektrického zámku u vstupních dveří a komplexního testování systému, aby byla co nejlépe zajištěna jeho správná funkčnost.

Dále zajistíme:

  • Zednické úpravy fasády:

Po výměně tlačítkového tabla se postaráme o profesionální zapravení fasády.

  • Časová flexibilita:

Při výměně přístroje v bytech spolupracujeme s uživateli jednotlivých bytů a přizpůsobíme se jejich časovým možnostem. Našim klientům nabízíme možnost domluvit se na realizaci výměny přístrojů v bytech i v odpoledních hodinách.

  • Výměna kabeláže:

Pokud to technický stav vyžaduje, provádíme u domácích telefonů výměnu kabeláže. V případě, že jsou staré vodiče stále funkční a spolehlivé, mohou zůstat zachovány a výměna není nutná.

  • Výměna zvonkových tlačítek:

Na přání klienta můžeme vyměnit zvonková tlačítka u bytů, aby lépe vyhovovala individuálním potřebám a požadavkům každého zákazníka.

Systém bude zapojen tak, aby umožnil nastavení jiného tónu při zvonění u bytových a vchodových dveří. Díky tomu budete moci snadno rozlišit, zda přicházející návštěvník zvoní již u vstupu do bytu nebo zda se nachází u vchodových dveří a můžete se tak lépe přizpůsobit dané situaci.

Prohlédněte si naše další reference