O firmě

O firmě

Elektroinstalace a výroba rozvaděčů Elprac

ELPRAC je menší, česká, rodinná firma, která od svých začátků až do současnosti
provádí elektroinstalační práce:

ELEKTROINSTALACE a ELEKTROMONTÁŽE

Rodinnou firmu jsme založili v roce 1993 a v původních rukou zůstala až do současnosti. Za dobu našeho působení na elektrotechnickém trhu jsme provedli a stále provádíme širokou škálu realizací v oblasti elektro-silnoproud.

Firma ELPRAC provádí komplexní služby v oblasti elektroinstalací, výroby rozvaděčů, projektování elektrických instalací a revizí.

Elektroinstalace montujeme v oblasti občanské výstavby, jako jsou modernizace a rekonstrukce elektroinstalacae v bytových domech, rodinné domy,  a rovněž v i oblasti průmyslu, tedy v provozovnách, kancelářských objektech, průmyslových objektech, výrobních a skladových halách. Přípojky elektro.

Věnujeme se především celkovým projektům, ale realizujeme také i drobnější elektromontáže, opravy, rozšíření instalace, montáže, opravy a výměny osvětlení, rozvody ke strojům i zásuvkové rozvody a osvětlení.

Proč si zvolit právě ELPRAC?

Naší prioritou je pečlivost a spolehlivost. Zakládáme si na tom, že co namontujeme a zprovozníme, to dlouhodobě a bez problémů funguje. Jelikož používáme vysoce kvalitní materiály a přístroje používáme výhradně od spolehlivých a léty ověřených výrobců a dodavatelů, nemáme reklamace. Na montážní práce poskytujeme záruku 5 let. Naši pracovníci mají příslušná oprávnění pro práci v elektrotechnice.

Drobné či větší opravy, rekonstrukce a nové elektroinstalace provádíme již od samého počátku vzniku naší firmy a máme za sebou nespočet dokončených zakázek, léta zkušeností a mnoho spokojených zákazníků.

Správě provedená elektroinstalace musí mít dvě důležité vlastnosti: funkčnost a bezpečnost. A to je hlavní cíl, který pro vás naplňujeme při každé realizaci a považujeme ho za nejdůležitější.

Pavel Hledík - jednatel společnosti

 

Rozsah našich oprávnění

  • Montáže, opravy a zkoušky vyhrazených el. zařízení do 1000V
  • Výroba rozvaděčů nízkého napětí
  • Revize el. zařízení
  • Projektování el. zařízení

O naší firmě

Firma ELPRAC  je Elektroinstalční firma prověřená referencemi za dostupnou cenu. Provádí komplexní služby v oblasti elektroinstalací, výroby rozvaděčů, projektování elektrických instalací a revizí.

Elektroinstalace montujeme v oblasti občanské výstavby - rodinné domy, bytové domy a rovněž v oblasti průmyslu - provozovny, kancelářské objekty, průmyslové objekty, výrobní a skladové haly, technologické celky v průmyslu a přípojky.

IMG-7334.jpeg
IMG-2880.jpeg
IMG-7320.jpeg

Prohlédněte si naše další reference