Domácí telefony video pro bytové domy

Domácí telefony video pro bytové domy

Součástí naší nabídky je i montáž video telefonů pro bytové domy. Montujeme špičkové, léty prověřené spolehlivé systémy. Další výhodou je zajisté i uživatelská přívětivost jako je například snadná výměna jmenovek z čelní strany tabla.

DOMÁCÍ TELEFONY VIDEO V-LINE

Jednou z výhod tlačítkového tabla je i možnost snadné výměny jmenovky z čelní strany. Kryt tlačítkového tabla je vyroben z prvotřídní nerezové oceli s velmi kvalitní povrchovou úpravou. Jedná se o tzv. ANTIVANDAL provedení. Další výhodou je podsvícení jmenovek nebo vestavěná čtečka čipů.

VIDEOTELEFON:

Domácí videotelefony VIDEO V-LINE nabízí až 12 variant vyzváněcích tónů, nastavení hlasitosti jak při vyzvánění tak u hlasitosti hovoru, dále samostatné ovládání v českém jazyce a velikost úhlopříčky 4,3” nebo 7”. Samozřejmostí je i rozlišení tónu vyzvánění od dveří bytu a vstupu do domu, což zaručuje větší bezpečnost a přehled o návštěvnících. Další výhodou našeho video telefonu je i možnost WIFI připojení s přístupem z vašeho mobilního telefonu.

DOMÁCÍ TELEFONY VIDEO ABB WELCOME MIDI

Domácí telefony VIDEO ABB WELCOME MIDI mají kryty vyrobené z hliníku s velmi odolnou povrchovou úpravou, dále disponují automatickým podsvícením jmenovek a tablem se snadnou výměnou jmenovek z čelní strany. Jsou na výběr v rozdílných velikostech a to s úhlopříčkou 4,3” nebo 7”. Umožňují také ukládání fotografií z venkovní kamery a samozřejmostí je i odlišení tónů vyzvánění od dveří bytu nebo vstupu od vchodových dveří.

Prohlédněte si naše reference